Kozmetik, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Krem, Maske, Peeling, Losyon, Yüz Bakımı, Anti-Aging, Selülit, Babor
Anasayfa Babor Ürünleri Babor Merkezleri Babor Hakkinda Basında Babor Kampanyalar Sizden Gelenler Hakkımızda İletişim

FAS' IN DÜNYA' YA SUNDUĞU SIVI ALTINI - ARGAN YAĞI

ARGAN YAĞI

FAS' ın Dünya'ya Sunduğu Sıvı Altını

Argan ağacının tohumlarından elde edilen soğuk olarak baskılanmış bu değerli yağ Morocco'ya ( Fas' a ) özgüdür. Yağın üretim sürecinde 1 litre yağ üretmek için 10 saat manuel çalışma gerekir. Argan yağı % 80 doymamış yağ asidi, son derece değerli linoleik asit, A ve E vitaminleri içerir. Farmakolojik literatürde argan yağı zengin içeriğinden dolayı hücre yenilemesini destekler ve bu nedenle doğal anti-aging aktif maddesi olarak tanımlanır.

BABOR ARGAN CREAM
24 saat etkili bu özel krem cildin doğal bariyerini koruyarak kolajen sentezini artırmaya ve kolajen liflerinin miktarının korunmasına yardımcı olur. ARGAN CREAM en hassas ciltler tarafından bile çok iyi tolare edilir. İçeriğinde yer alan Argan ağacının yapraklarından elde edilen flavonoidler ile kolajen liflerini enzimatik hasarlardan korur. Geçen zamanın getirdiği cilt yaşlanması, ozon, UV ışınları ve nikotin gibi etkenler cildin kolajen yapısına hasar veren enzimleri (kolajenaz) etkinleştirir. Bu durumda cilt aynı miktarda kolajen üretme yeteneğini kaybeder, yorgun ve bitkin bir görünüme sahip olur. Babor Argan Cream kolajene hasar veren enzimlerin etkinliğini engelleyerek kolajen ağının sıkılığını korumasına yardımcı olur.

BABOR ARGAN CREAM - Aktif İçerikleri : Argan yağı , Arganyl TM, aloe vera jel, panthenol, squalane, shea butter, kakao yağı, makadema fındık yağı, avokado yağı, mango tohum yağı, vitamin E.